Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında

4 posters
YazarMesaj
edward___bella

Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında Empty
MesajKonu: Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında   Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında EmptySalı Tem. 07, 2009 5:05 pm

daha önce Cannes'da bulunmuşmuydun?

birkere 12 yaşımdayken tatil için gelmiştim ondan beri gelmedim , artık burayı tatil için değerlendiremem bile

twilight hakkında konuşalım . 4 kitap var. Senin için planın hepsinde bulunmakmı?

4. süne de söz verdim. "breaking dawn"'a ama benim programım yüzünden summit'in ne zaman çekimlerine başlayacağını bilmiyorum

New moon için senaryo nasıldı, ikinci kitaptan farklımıydı?

Nispeten daha yakın. Bunu hala bellanın hikayesindeki yardımcı bir rol gibi tanımlayabilirim.
Sanırım bu biraz adice olurdu eğer sadece karakterim bir içses olarak kalsaydı, edward ikinci kitapta bellanın kafasındaki bir ses sadece.
Filmde bu halusinasyon sahnelerini çektiler. bellanın kafasında yarattığı bir hayal ürününü oynuyorsunuz ,
bende bunu 2 boyutlu bir yolla yapmaya çalıştım umarım bu beyazperdede sıkıcı olmak diye telaffuz edilmez.

New moon için zaman çizelgesi nedir .?

Çekimleri bitirmek için 4 günümüz kaldı. önümüzdeki günlerde geri kalan çekimleri tamamlamak için italyaya gideceğim

Peki sonra?

ondan sonra dosdoğru "remember me" filmine gideceğim.ondan sonra filmin çekimlerini bitirip eclipse'in çekimlerine gitmek için sadece 3 günüm var.
Eclipse'den sonra "unbound captives" filmini çekeceğim. Hakkında pek birşey söyleyemem ama bu film beni komançi dilini öğrenmeye zorlayacak!
belki biraz "Dances With Wolves!"gibi olur ))) benim bölümümün tamamı komançilerde geçiyor (gülüyor)

ikinci ve üçüncü filmdeki sahneleri aynı anda çekiyordun . bir aktör için farklı filmler yapmak zormudur?

pek değil. Vancouver'da eclipse'in bir kısmını çekeceğiz ve sonra new moon vizyona girecek.

"remember me" nasıl ortaya çıktı?

biryerde modern zamanların aşk hikayesi olarak okumuştum. ama hiçte aşk hikayesi gibi birşey değil. tanımlaması gerçekten çok zor.
biriyle çıktıktan sonra 6 haftasını ona aşık olup olmadığını anlamakla geçiren 23 yaşındaki bir adamla ilgili.
Aşık olduğunuzu bilmiyorsunuz ve 6 haftadan sonra bile "ben aşığım "diyemiyorsunuz . bu gerçek bir ilişki hikayesi.
çok doğal ve karakterler inanılmaz derecede gerçek ve iyi yazılmış. okuduğum ve bitmesini istemediğim o nadir senaryolardan
jenny'nin bir dahi olduğunu söylemek için vicdanım rahat..

Nasıl peki ?

bir hafta sonu onun evine gittim , biraz takıldık etrafta ve senaryo hakkında konuştuk bana bunda ne istediğimi sordu.üzerinde bir hafta kadar çalıştı ve sonra
senaryoyu bana teslim etti. Biraz sesimden birşeyler yakalamış,sahip olduğum tüm ses tonlamaları ve hareketlerimden .
yani senaryodaki karakter bana oldukça benzer.

kendini oynamakmı?

sadece 15 yılda bir kendini oynayacağın bir rol nasip olur sanırım( gülüyor)ve bu iyi bir senaryoysa ve seni hakkıyla yakalamışsa.
bu oldukça terapatik aslında (tedavi edici)

nerede ve nasıl?

Set New york city'de ve orada 8 hafta kadar çekimler olacak.

Remember me'nin yazarına yardım etmekten hoşlanmışa benziyorsun. bu yazarı sinirlendirmedimi?

hayır birinin sana yazarken yardım etmesi harikadır.

kariyerini nasıl görüyorsun?

oyunculuk okuluna gitmedim, bunu gerçekten istediğimi hissettim.geleneksel bir zevkim yoktur,ve sadece hayatıma bir faydası olacağını hissettiğim filmleri yaparım.
remember me ile kalıba döktüğümüz şey çok heyecan verici ve zarif bir iş. gerçekten aktörlüğü aktörlük olarak öğrenmedim
ben kesinlikle yönetmen tarafından söylendiğinde korkutucu görünen o insanlardan değilim.

Projelerini nasıl seçersin?

eğer iyi bir senaryo varsda ortada ona iliştirilen yönetmenin kim olduğunu umursamam. en çok sıradan senaryoları severim ve menejerimle gerçekten çok yakın arkadaşım.
beni gerçekten iyi anlıyor ve zevkimi biliyor( cannes'da otelden çıkarken yanında bulunan sarışın bayan sanıırm menejeri)
arasıra bana der ki "elimde bu korkunç senaryo var ama belki yinede okuma istersin" ve birkaç sayfasına bakarım ve ona katılırım.
senaryoları güç bela beğenirim aslında. "twilight"'ı yaptıktan sonra gerçekten çalışmak istedim ama beğendiğim bir senaryo görememiştim. 1 yılı neredeyse hiçbirşey yapmadan geçirdim. bu çok sinir bozucuydu.

Twilight'ın dünya çapındaki başarısı seni bir oyuncu olarak etkiledimi?

Aptalca birşeyler yapmamaya özen gösterdim. kariyer fikri yüzünden çok fazla baskı olduğunu hissediyorum.
bundan çok para kazandım şimdi ise filmden ne kadar para kazanacağınızın ne kadar üne sahip olmanıza değil filmin ne kadar iyi olmasına bakıtığını anladım
bu şimdi çok korkutucu birşey.

muhtemelen şimdi seni "twilight" ta beğenen insanlar gidip "remember me"'yi de görecekleri umut edilecek.

bununda yardımı olacak.umarım insanlar gidip bunu gördüğünde " edward bunu yapmazdı!" demezler bu hiçte iyi olmaz!

Hala londrada bir evin varmı?

dairemden 1 yıl önce vazgeçtim şuanda belirli herhangi bir yerde yaşamıyorum çünkü temel olarak devamlı çalışıyorum ve yollardayım.

altında hiçbirşey yokmu? (araba kastediliyor fesat olmayın )

arabamı nerde bıraktığımı bile hatırlamıyorum. şimdiden parkyerine çekilmiştir bile (polisin ele geçirmesi olayı)
elimde bulunan tek varlığım ve şimdi nerede olduğunu bilmiyorum (gülüyor)
benim için çok önemli çünkü aldığım ilk arabaydı.bir araba satın almak beni bir erkek gibi hissettirdi
ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

MesajKonu: Geri: Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında   Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında EmptySalı Tem. 07, 2009 5:06 pm

paylaşım için sağoll Very Happy
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

MesajKonu: Geri: Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında   Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında EmptySalı Tem. 07, 2009 10:26 pm

tşk.p.için sağoll Exclamation Smile
http://twilighturkey.vampire-legend.com
meltubistem

meltubistem

MesajKonu: Geri: Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında   Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 12:07 pm

teşekkürler Laughing
http://www.tubabuyukustun.biz

Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Kitapları Çıktı
» robert pattinson biyografisi hazırlanıyor
» robert pattinson yeni bir role girdi!!
» BLUE JEAN TEMMUZ 2009 SAYISINDA HERKESE 16 SAYFALIK ''TWILIGHT'' EKİ HEDİYE! ( robert pattinson posteride var)
» Bu yaza damgasını vuran bekarlar arasında "ROBERT PATTINSON"da yer aldı.