Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar?

2 posters
YazarMesaj
edward___bella

Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar? Empty
MesajKonu: Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar?   Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar? EmptySalı Tem. 07, 2009 5:12 pm

Bilmiyorum sizde belki farketmiş olabilirsiniz bir kaç sahne. Ama benim gözüme çarpan, hatta gözüme giren bir sahne var.^^. Ne yazık ki ankete göre simdilik 1. olan sahne -beyzbol oynadıkları sahne- fırtınalı bir günde.Bir vuruyolar "GÖK GÜRÜLTÜSÜ" kadar şiddetli bir ses ve Edward'ın şehirler arası sefer koşusu...Ama garibime giden yer topa beyzbol sopasıyla vurduklarında bir yıldırım düşme sesi çıkmasına rağmen; Bella topa vuranın arkasında her gün kulağının dibine yıldırım düşüyormuşçasına hiç şaşırmadan oyunu izliyor.^^. Dibinde öylesine bir ses çıkıyor ama o sadece " Şimdi neden sadece fırtınalı günlerde oynadığınızı anladım." demekle yetiniyor.Benim garibime gitti bilmem sizinde garibinize gitti mi?^^

*Edward ile Bella dağın zirvesine çıkıyorlar,Edward parladığını göstermek için gömleğinin düğmelerini açıyor.
Bella bakıyor."Çok güzel"diyor.Sonra bir anda Edward'ın düğmelerini kapalı olarak görüyoruz.
*En son sahnelerden birinde,hastanede,Bella'nın sol ayağında alçı var.Eve geliyor o alçı sağa geçiyor.(sağ-sol tam teriside olabilir xD)
*Beraber yemeğe gittikleri sahnede Bella çanta ile giriyor çantasız çıkıyor.

-kitaba göre wampirler hiçbişe yiyip içmiyo ama kantinde emmet'ı tıkınırken görüyoruz
2-şimdi bu wampirler normalde cok güçlü baseball sahnesinde çok şiddetli şekilde topa wuruyolar fakat top patlamıyo oysaki öle güçlüler ki kayayı kum haline getirebilirler şeklinde kitapta ifade ediliyo
3-bella babasına edwardı tanıstırmak istiyo yani çıktıgını falan sölüyo ama babası o senin için biraz yaslı deil mi diyo charlie edin wampir oldugunu bilmiyosa bunu nasıl sölüyo
işte bunun gibi seyler cok belirgin carptı gözüme

Ayrıca sizinde yakaladığınız ufak çekim hatalı gibi yerler varsa paylaşın lütfen..
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar? Empty
MesajKonu: :D   Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar? EmptySalı Tem. 07, 2009 10:24 pm

öncelikle paylaşım için şağol

1-kitaba göre wampirler hiçbişe yiyip içmiyo ama kantinde emmet'ı tıkınırken görüyoruz
2-şimdi bu wampirler normalde cok güçlü baseball sahnesinde çok şiddetli şekilde topa wuruyolar fakat top patlamıyo oysaki öle güçlüler ki kayayı kum haline getirebilirler şeklinde kitapta ifade ediliyo
3-bella babasına edwardı tanıstırmak istiyo yani çıktıgını falan sölüyo ama babası o senin için biraz yaslı deil mi diyo charlie edin wampir oldugunu bilmiyosa bunu nasıl sölüyo

ben bunları açıkliyim sana Very Happy

1.kitaba göre wampirler birşey yiyip içmiyo değil emmet tıkınıyo ama Alice de pastaları çok seviyo Very Happy Aslında isterlerse yiyebilirler onlara bir zaraı dokunmaz heralde rabbit
2.Baseboll topuna çok hızlı vurmuyolardır heralde orayı bende anlamadımmm clown
2.Charlie orda sana göre çok yaşlı die Edwarda demiyo onu ilk Emmet anlıyo sonra Bella düzeltiyo Smile

Bunlar benim düşüncelerim başka düşünen varsa paylaşsınnn study scratch bom
http://twilighturkey.vampire-legend.com

Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar?
1 sayfadaki 1 sayfası