Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:

4 posters
YazarMesaj
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: Empty
MesajKonu: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 8:14 pm

Twilight filminde Bella Swan rolünü canlandıran Kristen Stewart Twilight fanlarının heyacanından hoşlanmıyor ve onlara "gerizekalı" diyor.

Stewart MSN hayranları tarafından gittiği yerlerde takip edildiğini (New York'ta filmin promosyonu için dolaşıyordu.) ve kafasını bir kere bile yukarı kaldırmadığı söyledi.

"Sadece onlara aldırmadım." dedi Stewart. ""Siz daha gerçek olmamış bir şeyi kutluyorsunuz. Yani siz gerçekten gerizekalısınız ve bu yaratıcı işlemle hiçbir ilginiz yok ve ben sizin benim önümde kutlama yapmanızı görmek istemiyorum. Hemen burdan çıkın! Bu benim sorumluluğumda!" gibiydim."

Mad Yhaaa Afedersinizz gerçektenn ama Bu kızz Çok salak bir filmde oynadı onun sayesinde hayranları çoğaldı onu ayakta tutan hayranları ama Geizekalı diyoo..Ben iiki hayranı değilimm..Hayranı olsaydımm bana da gerizekalı diycektii.....(Gerizekalı asıl kendisinnnn) Evil or Very Mad
http://twilighturkey.vampire-legend.com
meltubistem

meltubistem

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 11:18 pm

bunun burnu havalardaymış demekki neymiş güzel yüzüne aldanmamakk gerek...
hayranı değildim ama seviyodum şeker kız diyordum...
hayrnları olmazsa afedersiniz ama o anca havasını alır :d:d
http://www.tubabuyukustun.biz
ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyPaz Tem. 12, 2009 12:17 am

bence aynada dönsünde kendine baksın bende hayranı deildim o kızların içinden en çok da alice seviyorum en tatlısı o bence hep hayranlarına öyle diyebilşmek için önce onları tanıması lazım bu kzıın burnu çok havalarda asla geleceğğin starı olamaz !!!!!!!!!!!!!!
luckygirl
Admin
luckygirl

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:16 pm

Kesinlikle katılıyorum.Bu kızın burnu çok havalarda.Bir de yetenek olsyamış ne yaparmış bilemiyorum.Küstah.Rob'u da kaptı dimi Nur?Tamam Kristen işi bitmiştir.En büyük Alice! Smile
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyPaz Tem. 12, 2009 6:47 pm

Dostalarımmmm Sadece biz bu kız gıcık die düşünmüyoruzzz.Bakınız yorumlara

ALINTI

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

filmde kristen stewart* tarafından canlandırılan twilight'ın baş kahramanı. manitası edward cullen kadar ilgi toplamadığı ortada olan**, kitaplar boyunca iç sesi insanı gıcık eden karakter.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kitabı okuyan herkesi gıcık eden karakter. *
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12 yaş üstü birçok dişinin yerinde olmak istediği hatun kişi.
alakalı olarak.:

edward a hiç yakışmayan, aptal, sakar, bariz bir güzelliği olmayan stupid girl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

filmde oynatacak başka kız mı bulamadınız dediğim karakter, hadi edward cullen'ı kızlara bıraktık tamam da, elemanın yanına gidecek bir kız yok mu, şöyle güzel alımlı bir kız, kıçıma kaş göz çizsem daha güzel olurum bella'dan...

onu da geçtim kızın soyadı swan, kuğu dediğin güzel bir yaratıktır, bari soyadı başka birşey olsaydı, bella da italyanca güzel demek, isim kombinasyonu bile gitmemiş kıza...
aynı filmden çok basit bir örnek; al bella'yı koy onun yerine alice cullen'ı, bak nasıl değişecek oyun...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bunlar sadece birazıı bence bu kız Twilight dan sonra çok Havalandı burnu kalktıı....Bellayı Kris değilde Ashley{Alice} olsaydı bu film daha güzel olurdu bence Wink EN BÜYÜK ALİCEE queen
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:   Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!: EmptyPaz Tem. 12, 2009 8:57 pm

Evet Mhv'm Rob'uda kaptıı uyuzzz Sad ..Benim için Kristenn bitemezz...Çünkü hiç Olmamıştıı (işi dramatize ettim Very Happy )EN BÜYÜK ALİCE cheers cheers

Kristen Stewart Hayranlarına Gerizekalı Diyor :!:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Yerine Tuba =))
» Kristen Stewart
» Twilight'ın yıldızı Kristen Stewart hamile mi?
» Kristen Stewart yeni filminde KÖTÜ sahneler çekecek
» Ashley Greene Hayranlarına Kötü Örnek :!: