Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Moon'un Jane'i Dakota Fanning ve Filmin Kötü Vampiri Victoria Filmden Çıkarılmış !!!!!

YazarMesaj
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

New Moon'un Jane'i Dakota Fanning ve Filmin Kötü Vampiri Victoria Filmden Çıkarılmış !!!!! Empty
MesajKonu: New Moon'un Jane'i Dakota Fanning ve Filmin Kötü Vampiri Victoria Filmden Çıkarılmış !!!!!   New Moon'un Jane'i Dakota Fanning ve Filmin Kötü Vampiri Victoria Filmden Çıkarılmış !!!!! EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 4:41 pm

Doğru haber mi bilmiyorum Nikki Reed (Rosalie 'nin) verdiği bilgi bu...

Fazla Röportaj vermeyen Nikki'nin de Röpörtajını buldummm Exclamation Exclamation

Nikki ilk önce Rachelle Lefevre {Victoria} ve ardından da Dakota Fanningle anlaşamayan summıte aklı başında cevaplar vermekle yetindi ;

''Bunlar küçük rahatsız edici tartışmalar.Sürekli bir tartışma içinfr olunması oyuncularıda geriyor.Rachelle'nin {Victoria} gitmesine gerçekten üzüldük.Ama bu gerginliğin artık bitmesi gerek derken Dakota ile olanlar da ortaya çıktı.Böyle giderse summit filmde kendi başına oynıycak.Lütfen herkez sadece işine konsantre olsun...''

Kaynak:Ok!

Ben filmden çıkmalarına gerçekten üzüldüm filmde çok sevdiğim karakterlerdi Sad Çok saçmalık bence Evil or Very Mad
http://twilighturkey.vampire-legend.com

New Moon'un Jane'i Dakota Fanning ve Filmin Kötü Vampiri Victoria Filmden Çıkarılmış !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dakota Fanning:Jane Volturi
» Ashley Greene Hayranlarına Kötü Örnek :!:
» Kristen Stewart yeni filminde KÖTÜ sahneler çekecek
» "Robert çok kötü kokuyor"