Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?

5 posters
YazarMesaj
luckygirl
Admin
luckygirl

Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? Empty
MesajKonu: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 1:08 pm

Evet standart soru:Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? Very Happy

Ben İngilizcemi geliştirmek adınaybancı sitelerde gezinirken filmin afişini gördüm.Arkadaşıma söyledim o kitabı buldu.Sonra filmi falan izleyince iyice bağlandım.SİZ Question Question
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 1:27 pm

Cool Senin Yüzündenn Oldummm Dostummmm...Tüm serisini okuyorumm Çok güzel dersen bende böyle merak edip alırımm.O kitaplara ne kadar para harcadımmm...Hep senin yüzündenn Dostummm lol! Sonrada beni suçluon yok yeter okuma dieee cyclops
http://twilighturkey.vampire-legend.com
ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 1:37 pm

benim ark lar okuyodu fakat ben okumak istemedim herkez öneriyodu dınavlar sbs filan ben bi kitaba beğenince hiç aralaksız hep o kitabı okuyom o yüzden başlamadım yazın kuzenim kitabı almıştı o okudu çok beğendi ben aldım okudum ve bende çoo..k beğendimmmm şimdi ise büyük hayranlarındanım!!
luckygirl
Admin
luckygirl

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 1:53 pm

Artık demiyorum kestim çok mantıklı kitaplar:) I love you Edward fotolarını yolladım:)

Eda dostum sen de iyi yapmışsın bence sbs önemli şey.Hem tatilde yapacak bir iş bulmuş oldun.Kitap okumak. Very Happy Ailene çaktırmassan fazla da kızmazlar Exclamation Geç olsun da güç olmasın sen de bize katılmış oldun I love you Hayırlı olsun cnm
meltubistem

meltubistem

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 11:27 pm

arkadaşım edward delisi Very Happy çok gzel felan diyordu zaten popüler bir kitap...ben de merak ettim okudum ve çok beğendim Very Happy ilk başta,hele bir gün edwarda taktım kitapta muhteşemm bakışları felan korkuyosun ama çekiyor Very Happy öle öle sevdim işte...şimdi de kuzencağızım bu siteyi dedi üye oldum ve bilmediğim şeler okuyorum Very Happy ama çok fazla hayran olmak istemiyorum çünkü benim hayranlığım çok fazla oluyor çevremdekiler bir de bunu çekemes artık Very Happy
http://www.tubabuyukustun.biz
luckygirl
Admin
luckygirl

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:12 pm

Hoşgeldin cnm.Kuzenine teşekkürler Smile Hep arkadaşlardan dimi?.Çevremdekileri etkileyecek kadar büyük hayranlıklarım olmuyor benim ama bilirim Nur arkadaşımdan.Çevrendekileri boşver de cnm sen herkesten daha çok etkileniyorsundur.Örn:Nur.Gerçi galiba ben de delisi oldum bir de burada öğüt veriyorum.Beni mazur gör.
Tekrar Hoşgeldin-Gerçi ben daha sonra geldim ama neyse-
meltubistem

meltubistem

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:40 pm

h.bulduk sen de h.geldin cnm Smile
arkadaş tabi etkiliyor...ama kitabı beğenmeseydim okumazdım Very Happy
luckygirl
Admin
luckygirl

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:42 pm

Kitaba laf yok çok güzel:)Hoş Bulduk cnm: I love you
meltubistem

meltubistem

MesajKonu: Geri: Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:44 pm

evet...sürekleyici bir kitap hem aşk da var I love you I love you
çok çok güzelll Smile
selinqqq

selinqqq

MesajKonu: Ben nasıl oldum?? xD   Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz? EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 2:47 pm

Arkadaşlar bu filmi çook izliyordu ve çok seviyordu... Ben de merak etmeye başladım..Tatil oldu Ablamla ben internetten filmini indirdik..İzlemeye başladık...Çoooooooooook beğendim sonraa 2. sinemasına gidecez kasımda xD xD Kitabını da okudumm harika işte böyle xD lol! lol! lol! lol!
http://eglencelisaatler.blogcu.com

Nasıl Twilight Hayranı Oldunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight Videoları
» Küçük Vampir Twilight'ta
» Twilight'ta Farkettiğiniz Hatalar?
» Twilight Karışık Resimleri
» Twilight Kitap Kapakları-Ülkelerde-