Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat))

2 posters
YazarMesaj
selinqqq

selinqqq

İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat)) Empty
MesajKonu: İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat))   İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat)) EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 3:45 pm

Herkes Bİr şey paylaşıyor ben de bir şey paylaşayım dedim...ÇOok ilginç yazılmış bir mektup!! Size İlginç gelirmi bilmiyorum ama! scratch

İşte Alt tarafta:::

study study study study study

Merhaba...Ben Bu satırları yAzarken dünya ne yapıyor diye düşünürüm... Aslında Herkesin farklı Bir hayatı varmış diye atarlar ya Hani... ASlında herkesin hayatı basittir Ve kolaydır...Yüzlerce Aptal insan var ve %99'u aptal %1'i dahidir... Aslında Siz De APtal Olanlara giriyorsunuz... Sİzlerle konuşunca Canım Sıkılıyor Ve bunalıyorum... BEni O .... lar Okulda Hep bEni saf ve salak yerine koydular her yerde her daim...Acaba insanlardan bana uygun olanı var mı dedim olmadı daha hayla..Ama oNların Sayesinde Psikopatlaştım...Her zaman Arkadaşım olmadığı için Hep yanlızdım ve tek konuşuyordum... Hiç bir Psikoloğa Gİtmedim... AYrıca Benim bir tane abim var... Ve iyi olan abime kötü bana da hep iyi derlerdi..........Aslında benn Herkesi dolandırmayı seven Biriyim...İnsanlar bana bir acı çektirince ben bin katını çektiririm...Herkes beni saf sana dursun...Benim için doğanın kanunu...Ayrıca Kanunu da sevmem...KÜÇÜKKEN HERKESTEN AYRIYIM...BENİ BOYUMDAN İTİBAREN BEYENMEDİLER...BU MEKTUP HAYATIMIN MEKTUBUDUR....

Alıntı değildir kitabın bir parçasıdır... study study
http://eglencelisaatler.blogcu.com
**Bellatrix Cullen**
Admin
**Bellatrix Cullen**

İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat)) Empty
MesajKonu: Geri: İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat))   İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat)) EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 7:05 pm

Hmmm güzelll beğendimmmm Smile Smile P.için sağollll clown
http://twilighturkey.vampire-legend.com

İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin!