Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twiligth Turkey konuları ve resimleriyle sizlerle birlikte hadi sizde Twilight ailesinin bir parçası olun

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin!

2 posters
YazarMesaj
ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

ʅєɿՇнєԺԹ ;);)

Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin! Empty
MesajKonu: Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin!   Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin! EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 3:01 pm

Alacarakanlık Albümü için “Let Me Sign” şarkısını Robert Pattinson ve Marcus Foster ile yazan/besteleyen Bobby Long ile röportaj yaptı. Sorulan sorulardan biri şöyle:

İnsanların sana sormaktan vazgeçmesini dilediğin sorular neler?

İnsanların Rob hakkında sorular sormayı bırakmasını dilerdim, bir dereceye kadar. Çünkü bana en yakın arkadaşlarımdan biri hakkında soru sormaları ve benim bu soruları cevaplamamı beklemeleri sadece sinir bozucu.

O grubun içindeki herkesin gerçekten çalışmaya başlamış olması gerçekten çok güzel. Bu gerçekten harika ve hepimiz sevdiğimiz şeyleri yapıyoruz. Ben, Sam, Marcus, Rob ve Tom (Sturridge, Londra’ lı aktör) hepimiz gerçekten çok çalışıyoruz. Birbirimize hala yakın olmamız da çok güzel ama bizler farklı kişileriz, farklı müzisyenler ve farklı oyuncularız.
luckygirl
Admin
luckygirl

Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin! Empty
MesajKonu: Geri: Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin!   Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin! EmptyPaz Tem. 12, 2009 1:38 pm

paylaşım için teşekkürler.Gerçekten sinir bozucu olabilir.En yakın arkadaşın hakkında durmadan soru sorulması Smile

Bobby Long: Lütfen Bana Rob Hakkında Sorular Sormaktan Vazgeçin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç lütfen herkes okusun((Vahşi batıdan PsiKoPat))
» Robert pattinson-Riskybiz ropörtajı-new moon ve remember me hakkında